niedziela, 6 kwietnia 2014

Tęsknota

Znasz to uczucie kiedy nieprzyjemne ucisk gdzieś pomiędzy sercem a płucem daje o sobie znać, kiedy emocje skaczą i opadają, nie dając ci posiedzieć w miejscu ? Myśli odlatują nie pozwalają się skupić. Istnieje jedynie to pragnienie by poczuć jego dłonie na swoich ramionach i tali. To jak przegryza dolną wargę całuje po szyi. Jego namiętne pocałunki To jak władczo przysuwa moją głowę do swojej gdy zaczynam się z nim droczyć. To jaki jest słodki, zagubiony, silny i spragniony. Ten dreszcz...
Głowa bezładnie odwraca się zawsze wtedy gdy usłyszysz silnik przejeżdżającego samochodu. Nie przyjedzie, a i tak moje nerwowe ruchy wyrażają nadzieje na coś niemożliwego. Nienawidzę go.
Jaram szlugi tylko po to by przypomnieć sobie wspólne chwile, nie ma znaczenia zdrowie, zakazy czy szlabany.
Wszystko przestaje mieć znaczenie jutrzejszy sprawdzian i nauka. Głupie zauroczenia, debilna nadzieja, a jednak mimo wszystko.
Wybaczyła bym mu wszystko gdyby tu teraz był przytulił pocieszył pożartował. Zrobiła bym wiele by znów usłyszeć jego głos, a jeszcze więcej by tu po prostu był. Obejrzeć razem film, cieszyć się swoim towarzystwem.
Niech to szlak trafi...
W końcu zadzwonił...


5 komentarzy:

 1. Znam to uczucie... Sprawia, że cofasz się w czasie i w głowie wciąż masz tamte chwile... Coraz bardziej się pogrążasz w tym uczuciu...
  www.ajnidju.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajny blog:) zapraszam do mnie:)

  http://sandrainvogue.blogspot.com/

  obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne słowa, znam to uczucie i wiele razy doświadczyłam tego.

  ~~~~~
  juliettexoxo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. jak ja dobrze to znam...

  http://live-in-your-dreams-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń